O nas

Ośrodek CSK to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, a także rodzinnego wypoczynku.

Znakomite położenie na malowniczej skarpie nad Zalewem Zegrzyńskim i duża powierzchnia terenu (12,5 ha) stwarzają doskonałe warunki do uprawiania szeroko rozumianej rekreacji ruchowej. Niezaprzeczalnym atutem Ośrodka jest bezpośredni dostęp do Zalewu Zegrzyńskiego – największego otwartego akwenu wodnego w okolicach Warszawy. Zalew stanowi doskonałą bazę do uprawiania sportów wodnych, miedzy innymi żeglarstwa, narciarstwa wodnego itp. Własna wypożyczalnia sprzętu wodnego (w okresie letnim) potęgują atrakcyjność Ośrodka. Zalew to także raj dla Wędkarzy ! Mówiąc o rekreacji ruchowej nie sposób nie wspomnieć o kompleksie boisk sportowych, korcie tenisowym ziemnym a także o boiskach do piłki plażowej.

Ośrodek dysponuje 99 miejscami noclegowymi w apartamentach, bungalowach, pokojach 1 i 2 osobowych w pawilonach oraz „zakopiance” – przytulnym domku w stylu góralskim.

DSC_5361-recepcja_mini zeg gor

Głównym przedsięwzięciem Ośrodka jest organizacja konferencji, sympozjów, szkoleń a także imprez okolicznościowych, biesiad, pikników w różnych konwencjach tematycznych.

Dodatkowe informacje oraz zgłoszenia rezerwacyjne w recepcji Ośrodka
w godzinach 6:00 – 22:00.

b-pakiety