Zakwaterowanie

Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne w Jachrance dysponuje 99 miejscami noclegowymi.
w apartamentach, pokojach 1 i 2-osobowych a także w domku góralskim i 3-osobowych bungalowach.
Wszystkie pokoje posiadają łazienki z kabinami prysznicowymi. Dodatkowo apartamenty, bungalowy i domek góralski wyposażone są w chłodziarki, oraz podstawowy sprzęt AGD typu czajnik elektryczny.

Segmenty
W skład segmentów wchodzą : pokój 1- osobowy, pokój 2 -osobowy, pokój dzienny ( z możliwością zrobienia dostawki), łazienka z kabiną prysznicową oraz taras. Wszystkie wyposażone są w czajnik elektryczny. Dostępne przez cały rok, są doskonałym rozwiązaniem zakwaterowania dla rodzin z dziećmi. Ogólna liczba segmentów to 12 dająca możliwość zakwaterowania 36 – 48 osób.

DSC_0478 DSC_1074
Apartamenty (studia 3-osobowe)
CSK oddaje do Państwa dyspozycji studia 3-osobowe z kominkiem – dwupoziomowe, w skład których wchodzą: salon z kominkiem, łazienka oraz sypialnia z tarasem.

DSC_0513 DSC_1060 DSC_0533
Pokoje (studia 1 i 2-osobowe)
Na terenie CSK większość noclegów znajduje się w pawilonach. Są to pokoje 1 -osobowe i 2 -osobowe. Każdy posiada łazienkę z kabiną prysznicową.

pok pok2 pok3
pok4 pok5 pok6

Domek góralski
Potocznie zwany ” zakopianką” , dwupoziomowy domek wyposażony w 2 sypialnie ( 1 i 2 osobową), salon dzienny, aneks kuchenny z chłodziarką, łazienkę oraz WC. Przeznaczony do użytku dla 3 osób z możliwością dostawek.

gor gor1
zaproszenie_edit